Для професіоналів

Кого ми вважаємо професіоналами

Професіонал – це фізична чи юридична особа, яка використовує куплену продукцію у своїй професійній діяльності та не займається її подальшою реалізацією. Це організації або приватні особи, що займаються будівництвом (маляра, виконроби), виробництвом металоконструкцій, дорожнім ремонтом та ін.

Що ми пропонуємо

1. Система знижок для людей та організацій, які використовують лакофарбові матеріали у своїй професійній діяльності.

2. Можливість створення на замовлення лімітованих партій продукції, що оптимально відповідають вимогам замовника за якісними характеристиками та ціновою складовою.

3. Вся асортиментна лінійка бренду «MVL» – це продукція спеціально створена для професіоналів, що дозволяє проводити цікаву для клієнта цінову політику при забезпеченні відмінної якості.

4. Надання професіоналу з одних рук всього необхідного асортименту матеріалів та обладнання, у тому числі малярного інструменту та розхідників.

Умови співпраці

Для отримання знижок за програмою «Професіонал», необхідно звернутися до будь-якого з наших магазинів або у відділ продажу компанії MikC та надати обслуговуючому вам менеджеру реквізити юридичної чи фізичної особи. Придбати нашу продукцію ви можете у наших магазинах, у відділі продажу компанії MikC або в інтернет-магазині MikC.