Серветка полірувальна PRODY LENE 410
Полірувальна серветка з мікрофібри – 70% віскози та 30% сполучної речовини.
Уловлює пил завдяки електростатичній обробці.
Кількість шарів
1 шар
Колір
Білий
Розмір рулону
Висота: 26 см; довжина: 115 м
Вага рулону
1,4 кг
У рулоні
302 серветки
Розмір серветки
Висота: 26 см; довжина: 38 см
В комплекті
2 рулони
Сфера застосування:
- На автомийках та станціях технічного обслуговування для протирання скла, металевих поверхонь.
- У машинобудуванні для видалення з поверхні мастильних матеріалів.
- У промисловості та торгівлі.
Технічні характеристики
| Матеріал | 70% віскози + 30% сполучної речовини |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Колір | Білий |
| Розмір рулону | 26 см х 115 м |
| Вага рулону | 1,4 кг |
| Кількість серветок | 302 серветки |
| Розмір серветки | 26 см х 38 см |
| В упаковці | 2 рулони |
