Серветка протирочна перфорована PRODY LENE 431-ROTOLO
- Група товару: 660
- Артикул: PROD-431-ROTOLO
Серветка протирочна перфорована PRODY LENE 431-ROTOLO
Протирочна серветка з перфорацією.
Серветки виготовлені із силікону. Призначені для видалення розчинника.
Кількість шарів
1 шар
Колір
Блакитний
Розмір рулону
Висота: 26 см; довжина: 80 м
Вага рулону
1,6 кг
У рулоні
210 серветок
Розмір серветки
Висота: 26 см; довжина: 38 см
В комплекті
2 рулони
Сфера застосування:
- На автомийках та станціях технічного обслуговування для протирання скла, металевих поверхонь.
- У машинобудуванні для видалення з поверхні мастильних матеріалів.
- У промисловості та торгівлі.
Технічні характеристики
| Матеріал | 100% поліпропілен |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Колір | Білий |
| Розмір рулону | 26 см х 80 м |
| Вага рулону | 1,6 кг |
| Кількість серветок | 210 серветок |
| Розмір серветки | 26 см х 38 см |
| В упаковці | 2 рулони |
