Серветка протирочна перфорована PRODY LENE 432-ROTOLO
- Група товару: 660
- Артикул: PROD-432-ROTOLO
Серветка протирочна перфорована PRODY LENE 432-ROTOLO
Серветки протирочні із мікрофібри.
Призначені для видалення фарб на водяній основі.
Кількість шарів
1 шар
Колір
Білий
Розмір рулону
Висота: 25 см; довжина: 90 м
Вага рулону
1,6 кг
У рулоні
236 серветок
Розмір серветки
Висота: 25 см; довжина: 38 см
В комплекті
2 рулони
Технічні характеристики
| Матеріал | 56% целюлози + 44% поліефір |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Колір | Білий |
| Розмір рулону | 25 см х 90 м |
| Вага рулону | 1,6 кг |
| Кількість серветок | 236 серветки |
| Розмір серветки | 25 см х 38 см |
| В упаковці | 2 рулони |
