Папір тришаровий PRODY ROLL 331-BLU Small
- Група товару: 660
- Артикул: PROD-331-BLU-SMALL
Папір тришаровий PRODY ROLL 331-BLU Small
Міцні тришарові протирочні рушники у рулоні, виготовлені з 80% целюлози 20% переробленої макулатури синього кольору.
Універсальний протирочний папір призначений для видалення будь-яких видів забруднень з будь-яких поверхонь: з деталей, інструментів та механізмів, а також для видалення води, олії, мастил, технічних рідин та очищення рук.
Рекомендована для використання в автосервісі та інших галузях промисловості.
Кількість шарів
3 міцні шари
Колір
Синій
Розмір рулону
Висота: 26 см; довжина: 122 м
Вага рулону
1,9 кг
У рулоні
321 серветки
Розмір серветки
Висота: 26 см; довжина: 38 см
В комплекті
1 рулон
На палеті
192 рулонів
Має відмінні вбираючі властивості і низьку ворсистість. Тиснення і проклеювання між шарами підвищують рівень міцності, поглинання та м’якості. Папір зберігає свою міцність і структуру як у сухому, так і у вологому стані. Місця відриву рушників перфоровані.
Сфера застосування:
- На автомийках та станціях технічного обслуговування для протирання скла, металевих поверхонь.
- У машинобудуванні для видалення з поверхні мастильних матеріалів.
- У промисловості та торгівлі.
Технічні характеристики
| Матеріал | 80% чистої целюлози + 20% синього переробленого волокна |
| Кількість шарів | 3 міцні шари |
| Колір | Синій |
| Розмір рулону | 26 см х 122 м |
| Вага рулону | 1,9 кг |
| Кількість серветок | 321 серветки |
| Розмір серветки | 26 см х 38 см |
| В упаковці | 1 рулон |
| На палеті | 192 рулони |
