Деревозахисні матеріали – ґрунтовки, морилки, лаки

Деревозахисні матеріали для ґрунтування

Для деревного матеріалу шкідливі різноманітні бактерії, грибки і навіть комахи, які знаходять у ньому харчування собі. Тому для ефективної боротьби з ними і був розроблений Деревозахисні матеріали для грунтовки Novotex Bace. У ньому багатий вміст фунгіцидів за допомогою яких проникнення в деревину грунтовки зростає. Це сприяє тому, щоб матеріал передчасно не руйнувався, не вбирав вологу та зберігав колір та блиск довгі роки. Покриття слід наносити двічі. А для того, щоб приховати можливі недоліки, можна фарбувати в три шари. Це надасть захисній плівці темнішого кольору. Наносять деревозахисні засоби для ґрунту пензлем або фарбопультом.

Лак морилка для дерева

Деревозахисні речовини застосовуються щодо зовнішніх і внутрішніх робіт. Одним із цінних вважається лак морилка для дерева Novotex ULTRA. Наносять його на чисту і суху поверхню, використовуючи малярську кисть, поролоновий валик або ручний розпилювач, або автоматичний. Робиться це все так, ніби Ви фарбували звичайною фарбою. Тільки треба в цьому випадку проводити всі дії швидше та акуратніше. При нанесенні лаку морилки для дерева слід постаратися уникнути потік і нашарування, яке може надати темний відтінок і видати сліди пензля на будь-якому виробі з деревини.

Лак морилка Novotex ULTRA не тільки вбереже від надлишку вологи, світла, бруду, подряпин та різноманітних грибкових інфекцій, але й надасть неповторного вишуканого зовнішнього вигляду.

Деревозахисні засоби від MIXON

Дерево завжди і скрізь було і є затребуваним. Дуже багато, що оточує нас, зроблено з нього. Екологічно чистий природний матеріал потребує догляду та захисту від природних явищ. Для цього і винайдено деревозахисні засоби від компанії Mixon.