Фасадна штукатурка бараник та короїд від mixon.ua

 

Фасадна штукатурка – один з найпопулярніших видів оздоблення стін сьогодні. Саме на неї падає вибір, коли йдеться про оздоблення приміщення з шиком та благородством.

 

Фасадна штукатурка мають великий попит і їх популярність йде в історію. Її ще використовували в епоху Відродження – вона надавала особливого блиску та вишуканості приміщенням, особливо цінувалася вона у Венеції – звідси і термін – венеціанська. Хоча насправді вона ще старша – стародавні римляни та греки застосовували її для оздоблення своїх жител. Звичайно, на сьогоднішній момент декоративна штукатурка зазнала довгого шляху еволюції: склад суміші, способи нанесення, різні ефекти – матеріал і процес доведені до досконалості. І це далеко не всі переваги:

  1. Багатий вибір кольорів та фактур.
  2. Екологічність, склад гіпоалергенний.
  3. Шумопридушення.
  4. Вологостійкість.
  5. Міцність.

 

Крім свого прямого призначення – вирівнювання стін – вона подарує ще масу естетичного задоволення. Це може бути класичне, під старовину, оздоблення, так і більш вишукане та глибоке виконання – імітація дерева, піску, тканин, мармуру, шкіри, з вкрапленнями з кольорових гранул, з рельєфними малюнками… Будь-яке приміщення – чи це офіс чи квартира – можна перетворити у справжній витвір мистецтва. Пропонований компанією Mixon асортимент приємно здивує будь-якого поціновувача прекрасного. Вивчаючи його на нашому сайті, Ви обов’язково зупинити свою увагу на деяких найменуваннях.

 

Грунтовка та її вибір від mixon.ua

 

Кварцова ґрунтовка – матеріал практичний та універсальний. Вона збільшує зчеплення між поверхнями за рахунок дрібнозернистого піску, що входить до її складу. Завдяки цьому ж піску можливе використання кварцової ґрунтовки як додаток для створення ефекту глибини. Колірну палітру можна легко варіювати, додаючи в таку суміш відтінок. Така грунтовка, зважаючи на додані акрилові та латексні компоненти, буде відрізнятися стійкістю навіть на поверхні, яка часто контактує з водою. Також до неї включені антимікробні добавки, смоли, емульгатори, що підвищує однорідність маси. Найкраще використовувати її на шорстких стінах – це забезпечить надійне зчеплення. Грунтовка кварцова дозволить заощадити витратну суміш матеріалу, підходить навіть для стін, які важко чи незручно вирівняти, чи виправити видимі вади. Пропонована виробником Mixon кварцова ґрунтовка повністю відповідає всім цим характеристикам, купити її можна на нашому сайті – Mixon.ua.

 

Бараник чи короїд: як зробити правильний вибір

 

Декоративна штукатурка баранчиків – підходить як для зовнішніх, так і для зовнішніх робіт. Такий консервативний варіант подарує певну легкість та об’єм будь-якої поверхні. Природні складові – кварц і мармур – роблять її екологічною та гіпоалергенною, а покриття легким та дихаючим. У кімнаті з таким внутрішнім оздобленням не буде скупчення вологи. Правильно підібрані щільність і склад готового розчину дозволять гранулам не спливати на поверхню, як, наприклад, пісок, а триматися в об’ємі єдиної маси поки склад не вхопиться за стіну і повністю не застигне. Ця властивість забезпечує нескінченні витіюваті візерунки та цікаву гру світла обробленої поверхні.

 

Не менш цікавий вигляд – декоративна штукатурка короїдів. Вона поєднується практично з будь-яким інтер’єром та стилем кімнати, існує 2 види вихідного матеріалу:

  1. Готова акрилова суміш, яку можна застосовувати одразу.
  2. Сухий склад, що вимагає приготування.

 

Визначившись із вибором, слід, як і за будь-якому іншому вигляді оздоблень, ретельно обробити стіни. Добре вирівняні та ґрунтовані стіни дадуть чудовий результат. Слід пам’ятати, що можна кольорувати тільки акрилові суміші, в інших випадках готову обробку фарбують поверху. Декоративну штукатурку короїд наносять шаром, що відповідає величині мармурової крихти, що входить до складу суміші. Вона швидко застигає протягом півгодини. Обидва види даної обробки можна замовити на нашому сайті – Mixon.ua.

 

Коротка характеристика силіконової та акрилової штукатурки

 

Виробник Mixon пропонує величезний вибір товарів. Силіконова та акрилова – одні з них. Знайти та купити їх можна в каталозі нашого сайту.

 

Силіконова штукатурка також може використовуватися як для фасадів, так і для житлових приміщень. Вона продається в готовому вигляді і найчастіше вже тонована. Має високу міцність, водо- і брудовідштовхувальні властивості, але при цьому залишається паропроникною, що створює комфортний мікроклімат у приміщенні. Завдяки складу, стійка до ураження цвілевими грибами, мохами, паразитами; довговічна. Класичний варіант для утеплення фасадів будівель. Всі ці переваги пояснюють її порівняно низьку вартість.

 

Акрилову штукатурку можна також застосовувати при проведенні фасадних робіт. Саме вона у пріоритеті через акрил, що входить до його складу, який забезпечує такій обробці еластичність і стійкість до перепадів температури та погодних умов. Продаєтся вона у вигляді готового до застосування розчину. Вибір кольору – так само на смак кожного, а можна відколерувати розчин самим, вибравши з палітри потрібний відтінок. Наносити розчин слід швидко – акрил має досить високу швидкість висихання.