Ґрунти та фарби спеціального призначення

На відміну від універсальних фарб, ґрунти та фарби спеціального призначення використовуються для обробки лише певних типів поверхонь: для асфальту, бетонної підлоги, шиферних та черепичних дахів, оцинкованих поверхонь тощо.

Фарби для шиферу, бетону та оцинкованих поверхонь

Дуже часто потрібна фарба для шиферу, яка потрібна для перетворення виду старої покрівлі та для необхідності регулярного оновлення декору. Гаражі та складські приміщення також потребують захисту підлогового покриття – господар знає, що знадобиться закріпити стяжку на підлозі, прибрати пил. Найпростіше не стелити підлогу з дощок, а використовувати емаль. Металеві ворота гаража, стелажі для деталей обов’язково фарбують, адже плями іржі покривають необроблені площини. Потрібно також фарбувати бляшанки, для чого знадобиться фарба для оцинкованих поверхонь. Дерев’яні та металеві паркани потребують захисту від дощу та снігу, адже огорожа та ворота – це обличчя будинку. Стіни з дерева, дерев’яні прибудови до будинку необхідно фарбувати, адже це захистить їх від шкідливого впливу погоди, снігу та дощу. Їх легко наносити самостійно, для цього достатньо знати основні принципи роботи з ними та мати доступні недорогі інструменти.

Переваги фарб для бетону, шиферу та оцинкувальних поверхонь

Спеціалізовані фарби, представлені в лінійці ТМ MIXON мають такі переваги:

  1. Швидке висихання навіть за низьких температур.
  2. Висока зносостійкість, що важливо для дерев’яних та бетонних підлог.
  3. Еластичність емалі забезпечує відмінне розтікання та покриваність.
  4. Фактура поверхні може бути глянсовою, матовою або муарової.
  5. Плівка емалі не пропускає молекул води, вона водостійка.
  6. Добавки роблять її стійкою до перепадів температури, з пофарбованого шиферу не злазитиме або вигорятиме.

Поради при виборі та купівлі спеціалізованих фарб

При виборі емалі необхідно відставляти убік пошкоджені банки, адже вм’ятина говорить про можливе порушення герметичності та зниження терміну зберігання. Після придбання, використання повинно бути виконане протягом терміну, вказаного на упаковці, щоб зберегти свій колір.

При фарбуванні зовні будинку не слід використовувати склад для внутрішніх робіт.

Пористі поверхні бетону, штукатурки потрібно попередньо підготувати – шпаклювати та ґрунтувати. Це необхідно для посилення адгезії, зниження витрати. Щоб визначити місце стоянки автомобіля, виділити смуги руху використовується фарба для асфальту, вона міцна і служитиме кілька сезонів.

Як потрібно виконувати фарбування? Перший шар емалі (для асфальту, бетону, шиферу, оцинкованих поверхонь) краще попередньо розбавити, щоб він надійніше проникнув у нерівності та шорсткості підлоги, стін, дорожнього покриття. Як правило, для створення надійного та довговічного покриття потрібно нанести у два шари. При роботі зовні приміщення на неї вітром нестиметься пил, можливо навіть попадання дощових крапель. Тому бажано, для отримання потрібного захисту поверхні, використовувати засіб для фарбування з мінімальним терміном висихання.

Спеціалізовані фарби від ТМ MIXON

Поверхні даху, підлоги та вироби з металу всередині та зовні будинку потрібно захищати від негативних впливів. А саме від вологи, бруду, ударних навантажень та впливу абразивних матеріалів (пісок, пил). Знадобляться фарби, які відмінно справляються із захисними та декоративними функціями.