Розчинники фарби

Нині придумано багато розчинників, що відрізняються хімічною формулою, зовнішнім виглядом та іншими елементами, але особливою популярністю користуються розчинники ТМ Mixon, яку Ви можете спостерігати на нашому сайті. Щоб хоч трохи розбиратися у всьому цьому розмаїтті, далі, ми постараємося детально розповісти про властивості тих чи інших відомих екстрагентів:

1. Акриловий розчинник Mixon RACR.

Перетворювач акрилової фарби, створений з метою розведення подвійної ґрунтовки, лаків та інших глянсових фарб.

2. Розчинники Solve W, SOLVE-1.

Застосовується в масляних, пентафталевих та алкідних емалях, лаках, оліфі або ґрунтовках. Реагент має низьколеткі хімічні властивості і має типову розчинну здатність по відношенню до різних використаних матеріалів.

3. Mixon R650

Типовий розріджувач для штучних, маслянистих та уретанових емалей.

5. Розчинник R647

Має спеціалізовані властивості і застосовується тільки для фарбування 647. ¦Його основною метою буде розведення лакофарбових матеріалів на основі НІТРО.

6. Eko Thinner

Універсальний реагент, який спеціалізується на перетворенні лакофарбових продуктів. За своїми характеристиками нагадує Уайт-спірит, має проміжний аромат і прозорий, тому зберігає тон розбавленого матеріалу. Найчастіше застосовується в побуті, як засіб для чищення рук від фарбуючих матеріалів. Основною проблемою вважається повне розкладання базисних поєднань азоту, повітря та інших фракцій, а отже, невміле використання цього реагенту може нашкодити поверхні.

Тут має місце Вам повідомити, що крім розчинників для фарби є розріджувачі та їх важливо не переплутати.