Універсальні грунти і фарби ТМ MIXON

 

Універсальні грунти і фарби призначені для використання як на металевих поверхнях, так і нанесення на дерево, пластмаси, бетон та ін.

 

Універсальні фарби від ТМ MIXON

 

Універсальні фарби набувають все більшого поширення. Вони поєднують у собі різні властивості, які забезпечують якісне та довговічне покриття з антикорозійним ефектом. На ринку України присутня безліч подібних лакофарбових складів, розібратися в якому необізнаній людині не просто. Для цього краще звернутися до професіоналів, які підберуть потрібний комплект та ознайомлять із технологією використання. Такі фахівці працюють у компанії MikC, яка займається виробництвом та реалізацією високоякісних товарів.

 

Молоткова фарба Хамертон та фарба з металевою крихтою Mirox

 

Щоб створити декоративне покриття з антикорозійними властивостями, можна використовувати такий популярний матеріал, як молоткова фарба Хамертон, яка може наноситися на поверхню без грунту і створює ефект ручного молоткового карбування. Наноситься пензлем або розпилювачем прямо на залишкову іржу після попереднього очищення. Має широкий спектр кольорів: до 18 відтінків. Основою такого покриття є алкідні смоли.

 

Подібними характеристиками має фарба з металевим ефектом Mirox. Але, на відміну від молоткої фарби, вона створює матову поверхню з напівматовою текстурою металевої крихти, що дозволяє приховати дефекти і нерівності основи.

 

Аерозольна фарба Hobby Lack та Domex White Line

 

Для невеликих і термінових обсягів робіт використовується акрилова аерозольна фарба, що швидко сохне, в балончиках. Застосовується для фарбування металевих, дерев’яних, керамічних та скляних поверхонь. Ідеально підходить для фарбування деталей та поверхонь із пластику. Має широку кольорову гаму, а фарба Domex White Line представлена ​​кольорами, що відповідають міжнародній системі RAL. Є кілька модифікацій цих фарб:

 

  • термостійка, яка може застосовуватися для фарбування конструкцій, що працюють в умовах високої температури до 690?
  • флуоресцентна;
  • з ефектом металік;
  • для фарбування побутової техніки та кераміки;
  • глянсові та матові лаки;
  • ґрунти різних кольорів.

Антикорозійний ґрунт Primer Zinc Mix

Насамперед, необхідно звернути увагу на антикорозійний ґрунт Primer Zinc Mix, який створює тонку плівку покриття, що складається на 90% із цинку. Цей матеріал забарвлення забезпечує активний захист від корозії і може використовуватися при температурах від -60оС до +150оС.

 

Грунт фарба по металу Мітал

Відмінними антикорозійними властивостями та гарною адгезією до металу має грунт фарба по металу Мітал на основі алкідної смоли. Високоякісні пігменти забезпечують надійний захист від іржі. Вона має пристойну кривувату здатність. Навіть один шар цього ґрунту забезпечує надійний захист металоконструкції від проникаючої корозії. Швидко висихає і не містить таких канцерогенних речовин, як свинець, ртуть і хром.