Один із найвідоміших видів оформлення зовнішнього вигляду будівлі – це фасадна фарба. Головний плюс цього засобу полягає в тому, що він не тільки допомагає створити незвичайне архітектурне рішення, а й виконує захисне призначення. Фарба фасадна оберігає стіни від грибка, плісняви, сонячного випромінювання та атмосферних опадів.

Фасадна водоемульсійна фарба від кампанії Mixon

Ця фарба широко застосовується для зовнішньої обробки. Фасадна водоемульсійна фарба чудово тримається на бетонних, дерев’яних і штукатурених поверхнях, за рахунок еластичності, не утворюючи тріщин при перепадах температур або деформації будівлі. Основна особливість – відсутність запаху. Складається із суміші на основі води, різних пігментів та наповнювачів. Чудово підходить для технології мокрого покриття. Залежно від складу та сполучних речовин діляться на кілька видів, один з яких — з акрилатами.

Акрилові фасадні фарби мають ряд переваг, завдяки яким займають лідируючу позицію серед інших емалей. Відрізняються різноманітною колірною палітрою, довговічністю, а також високою волого- та термостійкістю. Акрилова фасадна фарба дає поверхні дихати, перешкоджає розтріскування, появі подряпин і не дозволяє бруду затримуватися на поверхні. Застосовується для фарбування основ з бетону, пінобетону та всіх видів штукатурки. До складу входить водна основа та акрилати. Така сполука робить матеріал екологічнішим.

Структурна фасадна фарба за своїми властивостями анітрохи не поступається іншим видам і навіть штукатурці. Завдяки хорошим показникам в’язкості, чудово наноситься на поверхню, що дозволяє приховати тріщини та нерівності. Має велику палітру кольорів, добре справляється з перепадами температур і не страждає від атмосферних опадів.

Фасадний та кварцовий ґрунт Mixon

Незважаючи на чудові властивості, найкращого ефекту можна досягти, застосувавши фасадний ґрунт. Цей матеріал гарантує міцне зчеплення з основним покриттям і скорочує його витрату, а також має антикорозійні якості. Важливо, що з його використанні волога не потрапляє у приміщення, а пара не виходить назовні.

Один із кращих видів ґрунту — кварц ґрунт. Завдяки дрібному кварцовому піску, що входить до складу, він добре тримається навіть на гладких поверхнях. Кварцовий ґрунт покращує зчеплення фінішного матеріалу з основами, що мають низьку здатність до поглинання, такими як бетон. Має високу швидкість висихання і стійкий до впливу атмосферних опадів. Підійде для нанесення на бетон, залізобетонні вироби, гіпсокартон та гіпсову штукатурку.