Фарби та грунти для стін і стелі – це найдоступніша можливість оновити дизайн приміщення. З її допомогою можна всього за кілька годин змінити колір перегородок та стельових покриттів без тривалих трудомістких та витратних ремонтних процесів.

Перевага сучасних виробів

Фарби і грунти для стін і стелі, що випускаються зараз, абсолютно безпечні для здоров’я домочадців, і при цьому вони мають чудові експлуатаційні характеристики. Правильно підібрана якісна фарба для інтер’єру забезпечує:

  • абсолютно рівномірне нанесення;
  • тривалу естетичну бездоганність;
  • надійний захист поверхонь від механічних та фізичних впливів.

Безмежний спектр відтінків та візерунків

Однотонна фарба для стін та стель чудово доповнює приміщення, оформлені в мінімалістичному стилі. Кольори можна як завгодно змішувати для отримання свого неповторного відтінку. Але абсолютно незамінна фарба для стін, якщо власнику будинку хочеться створити щось оригінальне. Наприклад, зобразити навіяний фантазіями візерунок або відтворити фрагмент знаменитої картини у різноманітних комбінаціях та малюнках.

Різні візуальні ефекти

Матові або глянцеві покриття вміло використовуються для збільшення невеликих просторів, для зонування кімнат. Нанесена глянсова фарба на стелю додає додаткові сантиметри його висоті, привносить особливу елегантність та сяйво. У поєднанні матових і дзеркальних фактур фарба для інтер’єру багато в чому перевершує найдорожчі та ексклюзивні шпалери.

Кращий асортимент

Якщо Ви хочете оформити свою квартиру зі смаком, але без надхмарних витрат, інтер’єрна фарба для стелі – найбільш вдале рішення. Знайти свій варіант або купити фарбу для стін бездоганної якості можна завжди в магазинах та філіях МікС, у наших партнерів або в інтернет магазині компанії МікС. Сайт пропонує великий вибір оздоблювальних матеріалів за дуже привабливими розцінками. Чудова фарба для стелі, найкрасивіші відтінки для стін завжди в наявності!