Лаки для деревини та паркету, а також яхт від Mixon.ua

Вибираючи лаки для деревини, а саме для паркету, необхідно визначити, чи потрібно Вам фарбування підлоги або серед цілей, що переслідуються, тільки його захист. Купити лак для паркету можна як безбарвний, так і відтінок. Відтінок останнього залежить від кількості нанесених шарів, тому при роботі з ним неприпустиме неакуратне фарбування. Сучасний лак для дерева має здатність авторозгладжування і навіть при необережному нанесенні субстанції на вже забарвлену поверхню різниця відтінків буде не помітна навіть досвідченому лакувальнику.

Будь-який виріб, який використовується людиною, незалежно від основного матеріалу потребує захисту від негативного впливу факторів середовища. Особливо актуальне це питання для деревини. Навіть міцні породи схильні до руйнування під впливом вологи, перепаду температур і потоків повітряних мас.

При виборі типу покриття для підлоги багато роблять вибір на користь паркету. Через натуральний матеріал, таке задоволення коштує дорожче штучних покриттів, але натомість власник квартири або приватного будинку отримує затишну та теплу підлогу. Щоб паркет прослужив довгі роки і не втратив привабливого зовнішнього вигляду, обов’язковим пунктом є покриття захисними лакофарбовими матеріалами.

Як купити паркетний лак, що підходить під Ваш вигляд деревини.

Сучасні лакофарбові матеріали універсальні та однаково ефективно виконують свої функції на будь-яких породах дерева. Однак існують окремі види для хвойних дерев, які мають підвищену щільність і запобігають швидкому випаровування ефірних масел з деревини. Якщо у Вас є сумніви, перед тим, як купити паркетний лак, варто проконсультуватися з фахівцем.

Яхтний лак: відмінність та переваги

Під загальною назвою яхтного лаку розуміють захисний засіб, який може використовуватися не тільки для покриття дерев’яних поверхонь яхти, але й будь-яких виробів, що розміщуються на свіжому повітрі. Його головна відмінність від звичайного лакофарбового матеріалу – підвищена стійкість проти негативних факторів:

– Опадів;

– Прямих сонячних променів;

– коливань температури;

– Механічного впливу.

Серед виробів, заради яких варто купити яхтний лак, можуть бути будь-які дачні будівлі з деревини, садові лави, фігурки, паркани з дощок, включаючи МДФ та ДСП-матеріали.

При нанесенні він запобігає вигоранню виробу, появі комах, що руйнують структуру. При використанні за прямим призначенням – для морського та річкового транспорту – Ви отримуєте гарантію, що навіть населена органікою річкова чи солона морська вода у поєднанні із сонячними променями не завдасть жодної шкоди.

Як виконується покриття

Перед початком процедури необхідно очистити поверхню від забруднень, знежирити та просушити. Деревина, що піддається впливу, повинна мати вологість 20-50% залежно від породи. При обробці голих дощок або паркету (без попереднього ґрунтування) кількість шарів становить від 2 до 3. Період просушування кожного – 6 годин. Використовувати виріб після закінчення лакування можна через дві доби.

Лакування деревини якісними матеріалами – запорука її довгої служби без повторного нанесення.